Stomatologia bez bólu !!!

Już od lat zajmujemy się stomatologią . Jest to nasza pasja , ale ciągle mamy wrażenie ,że jeszcze nadal wielu pacjentów odkłada leczenie swoich zębów, bo boi się bólu. My wychodzimy tym wszystkim , którzy boją się leczenia naprzeciw .

      Chciałabym przedstawić absolutnie nowatorskie rozwiązanie , które wprowadziliśmy w naszej placówce . Jest to system Calaject – urządzenie do wykonywania bezbolesnego znieczulenia komputerowego duńskiej firmy RONVIG.

Znieczulenie podawane komputerowo to zabieg bez bólu i stresu.  

Szczególnie lubiane przez dzieci , osoby wrażliwe na ból.

  Wyjątkowość technologii Calaject stanowi kontrola mikroprocesora ciśnienia , tempo podawanego płynu oraz specjalne  mikro cienkie końcówki aplikacyjne.

W tym urządzeniu  idealnie kontrolowany jest przepływ środka znieczulającego, co zabezpiecza przed bólem powodowanym prędkością wstrzykiwania i obrzękiem tkanek.  

     Przy małych zabiegach dotyczących pojedynczych zębów komputerowe znieczulenie daje możliwość znieczulenia ściśle określonego obszaru , dzięki czemu brak jest odrętwienia twarzy i   zachowana jest też  pełna mimika. Szybko można powrócić do zwykłych zajęć. 

      Posiadamy najnowocześniejsze przyrząd  do bezbolesnego komputerowego znieczulenia jaki istnieje na rynku.

 Jest to urządzenie , które premierę miało na targach stomatologicznych w tym roku w  Kolonii .

W takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania tego typu urządzenia posiada co druga placówka , my w Bełchatowie i okolicach jesteśmy pierwsi.  

     Pacjent ma pełne prawo aby każdy zabieg był wykonywany w dobrym  znieczuleniu.                       

 Skuteczne znieczulenie to też gwarancja , że zabieg będzie przeprowadzony precyzyjnie , bez pośpiechu co daje dużo lepsze efekty leczenia.

  Koszt takiego znieczulenia w naszym gabinecie to 40 zł .  

   Cieszymy się z posiadania tego urządzenia w związku z tym ,że ma ono  uniwersalne zastosowanie zarówno do leczenia dzieci i dorosłych , chirurgii jak i zabiegów protetycznych i implantologii.

 Myślę ,że dzięki temu urządzeniu uda nam się przekonać pacjentów , że zabiegów stomatologicznych nie należy się bać.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.